Sprzedaż motocykli

SPRZEDANY! SUZUKI DL650 XL V-STORM ROCZNIK 2019

on
1 kwietnia 2022

Rocznik: 2019 
Przebieg: 4800 km
 
Cena: 36900 do negocjacji
Pojemność 650 
Skrzynia: manualna
Ilość właścicieli: 1 
Kraj pochodzenia: Polska 
Książka serwisowa: Tak 
Udokumentowany przebieg: Tak 

Motocykl można oglądać w okolicy Krakowa 
https://goo.gl/maps/RVWGRSpgBkXfnn2H8

Więcej informacji pod numerem: 512 356 536


Cześć dziś do sprzedania mam piękne Suzuki DL 650 XL V-Storm z 2019 roku z bardzo niskim przebiegiem 4800 kilometrów. Stan motocykla salonowy!

Wersja XT ze szprychowymi kołami, wyposażony w system ABS, system kontroli trakcji TC, gniazdo zapalniczki, grzane manetki (OXFORD i płytę pod silnikiem.

Uwaga!!! Motocykl jest obniżony. Obniżenie zawieszenia w połączeniu z akcesoryjną kanapą, pozwala zasiąść za sterami osobom o niższym wzroście. Obniżenie można łatwo przywrócić do stanu początkowego.

Suzuki zostało dokładnie sprawdzony przed zakupem pod kątem jego historii, a historia długa nie jest. Motocykl krajowy, zakupiony w Polskim salonie, jeden właściciel. Posiada kompletną książeczka serwisowa z przeglądami, potwierdzająca przebieg.

Kompletna dokumentacja fabryczna (instrukcja obsługi w języku polskim, książka serwisowa). Dwa komplety kluczy. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej jestem do dyspozycji. Dzwoń, pytaj i umawiaj się na oglądanie!

Informacje formalne:
Motocykl zarejestrowany w Polsce, wystarczy go przerejestrować.
Dokumentem zakupu jest faktura: VAT-MARŻA.
Kupujący zwolniony jest z podatku od czynności cywilno prawnych w wysokości 2% wartości rynkowej pojazdu.

TAGS
RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT

MARCIN SUCHOŃ (SUCHY)
KRAKÓW

Cześć, jestem Marcin i za pośrednictwem tego bloga, chciałbym przybliżyć wam moje podróże, nie tylko te motocyklowe, ale i te z plecakiem. Zachęcam do polubienia moich profili i śledzenia moich aktualizacji!